PROJEKT UNIJNY

Wdrożenie i Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością
 oraz podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego.

W Zakładzie Konstrukcji Stalowych Polimex Mostostal klasa III TM odbywają praktyki zgodnie z harmonogramem. Uczniowie klasy zostali podzieleni na 6 trzyosobowych grup, które odbywają zajęcia na poszczególnych działach zakładu. W dziale technologicznym uczniowie zapoznają się  z dokumentacją technologiczną i jej obiegiem, metodami wykonywania rysunków złożeniowych i wykonawczych, poznają metody wykonywania spisów elementów znormalizowanych oraz opracowują procesy technologiczne i obliczają koszty materiałów.

Na dziale produkcyjnym poznają dokumentację oraz jej obieg w dziale, zapoznają się ze sposobami przygotowania wstępnego materiałów i   sposobami wykonywania pojedynczych detali (cięcie, obróbka plastyczna, obróbka skrawaniem itp.), jak i składania i łącznia elementów konstrukcji.

Dział kontroli jakości – laboratorium tu uczniowie poznają dokumentację odbiorczą produkowanych wyrobów, metody badań nieniszczących produkowanych konstrukcji oraz zapoznają się z metodami kontroli ostatecznej.

laboratorium 2 laboratorium 3 laboratorium 5 produkcja 1 produkcja 2 produkcja 3 produkcja 4 technologia 2 technologia 3 technologia 4 technologia 5 technologia 6 technologia 7 technologia 1

ZESPÓŁ SZKÓŁ w Rudniku nad Sanem - Wdrożenie i Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością oraz podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego.

Projekt i admin Waldemar Pisarski